Bank

Karty płatnicze VISA BUSINESS

Karty płatnicze VISA BUSINESS

Karta debetowa jest niezbędnym narzędziem w Twoim biznesie

Dzięki niej masz nieograniczony dostęp do środków na swoim koncie

Wybierając Kartę Visa Business Debetową zyskujesz:

 • wygodę i bezpieczeństwo pracowników – dzięki możliwości wydania dowolnej liczby kart do rachunku, pracownicy podczas podróży służbowych mogą pokrywać koszty hotelu, transportu, itp. – nie są narażeni na utratę gotówki
 • łatwą kontrola wydatków pracowników – dzięki autoryzacji każdej transakcji oraz możliwości podejrzenia blokady w systemie bankowości internetowej
 • eliminację zaliczek dla pracowników
 • komfort – klient ma stały dostęp do środków na rachunku, dzięki czemu nie ma potrzeby odwiedzania Banku i nie jest zależny od godzin pracy Banku,
 • łatwy dostęp do gotówki dzięki sieci bezpłatnych bankomatów Grupy BPS, których lista znajduje się pod linkiem: http://www.bankbps.pl/placowki-i-bankomaty
 • szybkość – środki w systemie autoryzacyjnym aktualizowane są w momencie dokonania wpłaty na rachunek
 • możliwość dokonywania transakcji w Internecie
 • możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty (maksymalny dzienny limit dla transakcji gotówkowych – 30 000 zł, maksymalny dzienny limit dla transakcji bezgotówkowych – 50 000 zł)
 • bezpłatne ubezpieczenie

Koszt wydania karty: 0 zł
Okres ważności karty: 3 lata


Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia PAKIET BEZPIECZNA KARTA Grupy Concordia

W wypadku zgubienia lub kradzieży karty należy dokonać jej zastrzeżenia. Można to zrobić na kilka sposobów:

 • telefonicznie poprzez Infolinię Banku (tel.: +48 86 215 50 50*),
 • telefonicznie, za pośrednictwem ogólnopolskiego systemu zastrzegania kart (tel.: +48 828 828 828*),
 • osobiście w placówce Banku,
 • za pośrednictwem portalu kartowego,

Od momentu zastrzeżenia karty Bank ponosi odpowiedzialność za nieuprawnione transakcje dokonane przy jej użyciu.

 *opłata za połączenie wg taryfy operatora
 
Korzystając z kart należy zawsze przestrzegać poniższych zasad:
 1. Nigdy nie zapisuj numeru PIN na karcie. Najlepiej zapamiętaj go i zniszcz kopertę z PIN-em. Pamiętaj, że jeśli kartą z zapisanym na niej kodem zostanie dokonana nieuprawniona transakcja – reklamacja nie będzie uwzględniona przez bank.
 2. Sprawdzaj wnikliwie miesięczne zestawienia transakcji kartowych otrzymywanych z banku w formie wyciągu. Tylko w ten sposób możesz wykryć, że złodziej skopiował Twoją kartę i używa jej do oszustw. Ogranicz liczbę posiadanych kart, a nieużywane karty najlepiej zostaw w bezpiecznym miejscu w domu lub po prostu zrezygnuj z nich.
 3. Zawsze zasłaniaj ręką klawiaturę bankomatu lub PIN Pada przy wpisywaniu kodu PIN. Niektórzy oszuści montują kamery w bankomacie lub jego pobliżu, dzięki czemu mogą podejrzeć jak wpisujesz kod i użyć go do nieuprawnionej transakcji.
 4. Nie korzystaj z podejrzanie wyglądającego bankomatu. Jednym ze sposobów dokonywania nieuprawnionych transakcji jest montowanie nakładki na otwór do umieszczania w nim karty w celu sczytania paska magnetycznego. Jeśli wygląd bankomatu budzi Twoje wątpliwości lepiej skorzystaj z innego urządzenia.
 5. Zastrzeż kartę jeśli ją zgubisz lub zostanie skradziona. Zrób to natychmiast w swoim banku. Wskazane jest zapisać w łatwo dostępnym miejscu numer kontaktowy do Call Center, gdzie można zastrzec kartę.
 6. Podczas płacenia w punkcie handlowo-usługowym nie spuszczaj karty z oka. Wiele punktów wyposażonych jest już w przenośny terminal i sprzedawca nie musi zabierać Twojej karty i oddalać się z nią w celu dokonania płatności. Jeśli nie ma takiej możliwości – lepiej udaj się razem ze sprzedawcą.
 7. Pamiętaj, aby nie pozwalać na wykonywanie kserokopii Twojej karty przez kogokolwiek. Twoje dane osobowe w połączeniu z danymi z karty płatniczej pozwalają na realizację dowolnej transakcji w internecie. Pamiętaj, żaden bank nigdy nie wysyła do swoich klientów pytań dotyczących haseł lub innych poufnych danych ani próśb o ich aktualizację.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących dokonywania transakcji kartami VISA kliknij tutaj.